Hitachi Ev Tipi Klimalar

YUTAKI S

Görüntüleme : 186
'dir.

Bütün yıl maksimum konfor alanı

Hepsi bir arada ısıtma, soğutma ve dhw
– Yutaki S, yerden ısıtma, radyatörler ve fan coilleri aracılığıyla hem ısı hem de soğutma sağlayabilmektedir. Ayrıca sıcak kullanım suyu üretebilir ve tüm DHW tanklarıyla uyumludur. Geniş çalışma aralığı, ekipmanın aşırı koşullarda -20 ° C ila 46 ° C arasında çalışmasını sağlar.

Faturalarınızı yenilenebilir enerji ile azaltın
– Yutaki S, geleneksel kazanların tüketim seviyelerine kıyasla, elektrik faturalarını önemli ölçüde azaltmak için açık hava kullanmaktadır. Ayrıca, sistem güneş panellerinin kullanımı ile uyumludur; bu, enerji tüketiminde daha da fazla tasarruf sağlamak için DHW tankına ısı aktaran bir seçenektir.

Dört enerji tasarruflu güç modu
– Yutaki S'yi dört farklı modda yapılandırabilirsiniz: konfor, ekonomi, donma önleme ve tatil modu. Böylelikle, enerji tüketiminizi azaltırken, evinizin konforunu arttırarak, işleyişinizi yaşam hızınıza uyduracaksınız.

Herhangi bir oda için uygulanabilir
– 2, 2.5 ve 3 CV modelleri, iç ünitenin mutfak dolabı gibi küçük alanlarda kurulmasını sağlamak için yeterince küçüktür. Bu özellik ayrıca kurulumu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

LCD ekran ile kolay kontrol
– İç ünite, ekipmanı daha kolay ve sezgisel bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan geniş bir LCD ekrana sahiptir. Isıtma ve sıcak su için haftalık zamanlayıcıyı programlamak için kullanabilirsiniz, su pompası için enerji tasarrufu modunu ve daha fazlasını etkinleştirin.